Vantage Hearth VGM50HIA 50" Winston Wood Burning Fireplace - HB Ivory
Unavailable or Discontinued - Let us help you find something similar
VGM50HIA
Vantage Hearth VGM50HIA 50" Winston Wood Burning Fireplace - HB Ivory - VGM50HIA
Almost never undersold. If you find a better price email us their quote and we'll likely beat it.
Wood Burning Indoor Product Features
- Real firebrick lining for utmost beauty and durability
- Tested and listed to tough UL design standards
- Choice of "stacked" or "herringbone" brick patterns (Monticello herringbone only)
- Choice of ivory or red brick colors
- Winston Series: 30" opening and clean face design
- Monticello Series: 42" opening and clean face design